בית מאמרים טונר למדפסת HP – כי לכל אחד מגיע להדפיס.
טונר למדפסת HP – כי לכל אחד מגיע להדפיס. PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 

חברת HP היא נוסדה עוד בשנות השלושים של המאה הקודמת. החברה התחילה את פעילותה כיצרנית ציוד מדידה, תחום שאותו לא נטשה מעולם.

 

החברה היתה הראשונה שייצרה מחשבים שולחניים (אם כי קראה להם בשם אחר...) והראשונה שהחל משנות השמונים המוקדמות ייצרה מדפסות הזרקת דיו ומדפסות לייזר לשימושים מסחריים. בשנות התשעים החלה בייצור מדפסות לשימוש ביתי. המדפסות נמכרו במחיר מצחיק יחסית לנהוג באותה תקופה ואפשרו רכישה שלהן במחיר שווה לכל נפש. במקביל ירדו באופן משמעותי גם המחירים של טונר למדפסת HP וראשי דיו למדפסות הזרקה.

טונר למדפסת HP או ראשי דיו?

לשאלה הזו אין תשובה אחת ברורה. מבחינה כלכלית רכישת מדפסות לייזר מדגם HP אם נפרדות ואם משולבות היא משתלמת יותר. טונר למדפסת HP מחזיק מעמד זמן רב יותר ובאופן כללי המחיר לעמוד מודפס אחד נמוך יותר. מאידך גיסא, ההוצאה הראשונית על רכישת המדפסת היא גדולה באופן יחסי למדפסות הזרקת הדיו. משרדים או עסקים המדפיסים הרבה – מומלץ להם לרכוש טונר למדפסת לייזר. טונר למדפסת HP מחזיק זמן רב וחשוף הרבה פחות לתקלות מאשר המתחרה שלו ראש הזרקת הדיו. גם ההדפסה במדפסות כאלה מהירה יותר. משרד או עסק המדפיסים מעט יחסית, ייתכן והשיקול שלהם צריך להיות שונה.

טונר למדפסת וחיסכון כלכלי

בשנים האחרונות חלה ירידה משמעותית במחירים של טונר למדפסת HP, מה שעושה את הרכישה שלו למשתלמת הרבה יותר מבעבר. חברות שונות מציעות למכירה טונרים למדפסות לייזר שונות וביניהן מדפסות הלייזר של חברת HP במחירי ריצפה. החברות הללו מציעות, כמובן, גם ראשי דיו במחירים זולים. טונר למדפסות הלייזר השונות מכיל אבקה, וכיון שכך הוא חשוף הרבה פחות לתקלות או להתייבשות ויכול לשרוד זמן רב יותר מאשר ראש דיו, החשוף בעיקר להתייבשות אם לא נעשה בו שימוש במשך זמן רב.

טונר למדפסת HP הוא הבחירה המתבקשת: מספר העמודים שהוא מסוגל להפיק הוא גדול, המחיר לעמוד מודפס הוא נמוך יותר וניתן לרכוש מראש מספר טונרים, בלא חשש לתקלות וקלקולים.

 
© 2008 עבודה וקריירה